food

Kergem toit, kergem elu. Kikerherne pop-up kohvik Viljandis

Minu toidukombo peale süstavõistlust
Minu toidukombo peale süstavõistlust

Peale oma päris väsitavat Viljandi 5km karikavõistlust rajaaerutamises käisin samal ajal toimunud Viljandi hansapäevadel Kikerherne elustiili pop-up kohvikus, et veidi energiat saada. Katrin, kes on üks Kikerherne kohviku tegijatest, on viimased kuud mulle nõu andnud toitumise osas ja näiteks tema soovitusel hakkas mulle ka kikerhernes väga maitsma.

Mina valisin menüüst endale kombo, woki ja salati, mille peale pandi veel soe halloumi juust. Kõrvale karaskit. Isiklikult maitses salat rohkem, sest sellisel kuumal päeval ja peale sellist pingutust oli värske salat jahutavam ja maitsvam. Sisaldas ka minu jaoks lemmikuid asju, nagu nt avokaado (kes oleks 20 a tagasi arvanud, et avokaado mulle meeldima hakkab. Tollal ma ei saanud sellest üldse aru ja püüdsin maitset peita jogurtiga … nüüd söön head avokaadot lihtsalt lusikaga) Wok jäi kuidagi tummmiseks. Ka juust oli vale lüke, sest oli minu jaoks liiga soolane, samas väga meeldis selle tekstuur.

Üldiselt ma ei ole suur üdini tervisliku toidu fänn, alati tahan peale seda midagi mitte-nii-tervislikku. Mis aga on huvitav ja üllatav (siiamaani), et sellist toitu süües tõesti ei pea palju sööma, et kõhtu täis saada ja end hea energiaga rikastada.

Kikerherne elustiil pakub: wokid, salatid, falafelid

Kinoa-kikerherne salat
Kinoa-kikerherne salat
Falafeli-tomati tuutu
Falafeli-tomati tuutu
Lõbusate laste muffin
Lõbusate laste muffin
Kikerhernenuudli wok
Kikerhernenuudli wok

Kikerherne pop-up kohviku tegijad: Moonika, Katrin, Kaidi

Moonika
Moonika
Katrin
Katrin
Kaidi
Kaidi

IMGP1246

IMGP1250

About the Author

liisi

Performance coach, blogger and activist.

You May Also Like