“Valikute ristteel. 22 võimalust tähendusliku karjääri loomiseks” on nüüd saadaval

“Valikute ristteel. 22 võimalust tähendusliku karjääri loomiseks” on minu esikteos. Olen kirja pannud viimase 15+ aasta isikliku kogemuse ning klientidele antud soovitused muutlikel aegadel mittestandartse karjääri kujundamiseks. Selle keskmes on küsimus, kuidas luua endale sobiv elurütm, kus tunda end hästi, nautida väljakutseid, ise luua võimalusi ning tunda ka ebakindluses kontrolli.

Raamat on sobilik tööturule sisenejatele, neile, kes alles kooli lõpetamas või kes kaaluvad uue karjääri alustamist ning enda professionaalse aga ka igapäeva elu rütmi muutmist. Kui sa pole kunagi karjääri planeerinud, kui oled senise elu tegelenud ühe kindla alaga nagu sportlaskarjäär, meditsiin, õpetaja või miks mitte sõjavägi – siis see raamat aitab sul isikupärastada oma karjääri kujundamist ja teha seda turvaliselt, strateegiliselt ja loovalt.

HIND: 18 EUR

Raamatu “Valikute ristteel” sisukord

Autor: Liisi Toom
Ilmumisaasta: 2024
Toimetaja: Kadi Kütt
Kujundaja: Kaire Guthan
Kirjastus: Pilgrim
Leheküljed: 200
Mõõdud: 190×130

“Valikute ristteel” raamatu tellimine

Kingi raamat oma tiimile, klassile või sõbrale ning kutsu raamatuga seotud esitlust tegema.

Eraisikuna tellides palun tee ülekanne raamatu hind 18 EUR + DPT pakiautomaati saatmisel 2.65 EUR: Saaja: Liisi Toom, LHV: EE587700771004432408, summa: 20.65 EUR, selgitus “raamat” (või telefoninumber, nimi ja soovitud DPD pakiautomaadi asukoht) ning saada kiri koos oma telefoninumbri ning eelistatud DPD pakiautomaadi asukoha nimetus. Raamat läheb teele kolme tööpäeva jooksul peale laekumist.
Soovi korral saab käest-kätte Tartus, sel juhul postikulu ei lisandu. Suurema koguse ja arve soovimise korral palun võta ühendust liisitoom@gmail.com või helista 52 70 534.