food

Tartu tipprestoran tänavarestorani kuues

Käisime proovimas Lõuna-Eesti kampaania “Metsast taldrikule” restoranikogemust VegMachine Tartus. Olles regulaarne külaline, tean, et nende toidud on alati hästi läbi mõeldud. Ja seda olles peamiselt tänavatoidu restoran. Olin kindel, et kolmekäiguline õhtusöök saab olema maitsete rännak. Ja seda ta oli🤯 Mõistmiseks peab ise minema.

vegan food Tartu
Eelroog.

Minule jäi kindlasti meelde mitme seene seguga-pasteet mis maitses väga põnevalt krõbedike peal, pastinaagi-lillkapsapüree siidisus ja kale-i sitruseline plahvatus ning makroon panna-cottaga, mida ma ei teadnud, et oma ellu vajan. Neid miljoneid mikro-elemente, mis nende juurde käisid peate ise küsima ja maitsma minema. Kolmekäigulist menüüd saab VegMachinis Tartus selle reedeni (17.nov) ja laud tuleks enne ette broneerida.

vegan food Tartu
Põhiroog

Paneme punkte ka:

  • 10/10 x iga käigu kohta+
  • lisa 10 punkti selle eest, et nagu restoranis kohane, peab magustoit suutma veel kuidagi positiivselt üllatada +
  • lisa 10 punkti selle eest, et ka tipprestoranis peab kõht täis saama ja seda sai. 


    Väga äge, et VegMachine sellest üritusest osa võttis. Sellise toiduga on VegMachine vabalt Tartu parim tipprestoran, küünlavalguse ja valgete laudlinadega. Kindlasti on nende poolt pakutav toiduelamus nagu sõõm värsket õhku siinses restoranivalikus. Soovitan VegMachini külastada ka siis, kui kampaanianädalaid ei ole. Nad pakuvad vaheldusrikast lõunat ja hulk imelisi toite brurgeritest nuudliteni.
vegan food Tartu
Magustoit, mis jääb meelde.
About the Author

liisi

Performance coach, blogger and activist.

You May Also Like